Galvenā

SIA “Controlit Factory” nodarbojas ar inovatīvu jumta un citu hidroizolāciju pārbaudes risinājumu izstrādi un ražošanu. Mūsu starptautiskā komanda sastāv no jomas profesionāļiem ar vairāku dekāžu pieredzi jumtu būvniecības sektorā, tehnoloģiju izstrādē un uzņēmējdarbībā.

CONTROLIT RISINĀJUMS

Jebkurš plakanais jumts agri vai vēlu sāk tecēt. Šīs noplūdes bieži vien izmaksā ļoti dārgi un tās ir ļoti grūti atrast. Tomēr, ja zem hidroizolācijas ir iestrādāts Controlit risinājums, tad šo bojājuma vietu būs iespējams noteikt vienkārši, ātri un efektīvi.

Roof Water leaks Detect damaged roof areas  Damaged roof areas

Tas ir inovatīvs hidroizolācijas pārbaudes risinājums, kas ļauj laicīgi un vienkārši noteikt bojājumu atrašanās vietas jebkurā elektrību nevadošā hidroizolācijā. Tādejādi tiek saglabāta energo efektivitāte, drošība un, protams, ietaupīti lieli finanšu līdzekļi. Read more

CONTROLIT PIELIETOJUMS un KĀ TAS STRĀDĀ

Risinājums var tikt pielietots jebkura tipa plakanajos jumtos zem elektrību nevadošas hidroizolācijas. Tas var tikt izmantots gan zem mehāniski stiprinātas, nestiprinātas kā arī kausētas hidroizolācijas.

Controlit Inspection Method

Jumts, kurā iestrādāts Controlit risinājums par tikt pārbaudīts ar dažāda veida iekārtām – augstprieguma un zemsprieguma, atkarīgā no jumta tipa un citiem aspektiem. Ar pārbaudes iekārtām iespējams atrast precīzu bojājuma vietu. Read more

CONTROLIT AKTUALITĀTE

Controlit var tikt iestrādāts gan pie jaunbūves, gan renovācijas. Tātad ja plānojat būvēt vai renovēt ēku priekš sevis vai arī esat jomas profesionālis, tad šis risinājums ir tieši priekš jums – Build Smart Use Controlit.

Controlit pielietojums privātmājām:

Private House Contruction Private House Contruction 2

Controlit pielietojums komerciālos objektos:

 Commercial Object Construction

DZĪVOJIET un STRĀDĀJIET KOMFORTĀ

Ja jumts ar Controlit tiek sistemātiksi kontrolēts, tad ilgtermiņā tiek ietaupīti ievērojami finanšu resursi, saglabāta energo efektivitāte un strukturālā drošība.

CONTROLIT TĪKLS

Mēs vienmēr esam atvērti jaunām idejām un iespējām, lai paplašinātu savu zīmolu. Kā arī esam atvērti dažāda veida sadarbībai, jauniem tirgiem, jauniem partneriem, ar kuru palīdzību varētu attīstīt mūsu produktus.

ATBALSTS

Mūsu darbs nav tikai domāt par produktu attīstību, ražošanu un pārdošanu, bet arī par gala rezultātu. Mums ir svarīgi, lai gala rezultāts ir kvalitatīvs un visas apmierinātās puses ir apmierinātas, tādēļ ļoti aktīvi strādājam ar mūsu partneriem un nodrošinam nepieciešamās zināšanas.

Mēs garantējam drošību, energoefektivitāti un naudas ietaupījumu.

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana - 04/06/2018

SIA Controlit Factory ir noslēdzis 2017.gada 5.aprīlī  līgumu Nr. SKV-L-2017/188 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.